Archív novinek Seco-traktory.cz

Pohonné jednotky pro náročné aplikace

Pohonné jednotky pro náročné aplikace Pro každodenní profesionální nasazení v komunální sféře a dalších oborech vyvinula společnost Briggs & Stratton vzduchem chlazené benzínové motory VANGUARD. Kromě dlouhé životnosti se vyznačují také výborným poměrem výkonu ke spotřebě paliva.
více ...

Nevíte, kde lze sehnat naše výrobky? Prohlédněte si seznam našich prodejců...

Nevíte, kde lze sehnat naše výrobky? Prohlédněte si seznam našich prodejců... Chcete vědět, kde všude lze koupit naše traktory? Naše dealery najdete ve všech čtrnácti krajích České republiky a stroje se značkou SECO jsou k dostání i na Slovensku. Přinášíme Vám seznam všech prodejců, u kterých jsou naše stroje k dostání.
více ...

Mulčery do těch nejnáročnějších podmínek

Mulčery do těch nejnáročnějších podmínek V květnu loňského roku uvedla na trh jičínská společnost Seco GROUP nový model mulčovacího traktoru Goliath. Konstrukce stroje vychází z osvědčeného modelu Crossjet, ale Goliath je vybaven modernějšími technickými prvky. Uživatelé si mohou vybrat ze dvou typů s pracovním záběrem 92 nebo 110 cm. Speciální komunální mulčer s pohonem 4 x 4 je určen pro občasnou i pravidelnou údržbu těch nejhůře dostupných ploch.
více ...

Goliath - výrazná úspora při údržbě zeleně

Goliath - výrazná úspora při údržbě zeleně V červnu 2013 zakoupil Daniel Lukáč ve slovenském Prešově stroj Seco Goliath s žacím ústrojím s pracovním záběrem 92 cm. Jeho základním požadavkem bylo sekání trávy a v začátcích i občasných náletových dřevin na pozemcích 15 fotovoltaických elektráren po celém Slovensku. V první sezóně stihl v druhé polovině loňského roku ovšem jen dvě seče. Od června do listopadu 2013 tedy pan Lukáč na traktoru natočil 300 motohodin.
více ...

TEST Starjet AJ 102-22: Zelený stroj od zlatých rukou

TEST Starjet AJ 102-22: Zelený stroj od zlatých rukou Časopis Komunální technika se ve svém zářijovém čísla rozhodl otestovat jeden z našich výrobků.O tom, jak obstál, se dočtete v následující recenzi: O jejích současných aktivitách včetně uvedení letošní novinky v podobě mulčovacího traktoru Goliath na trh jsme naposledy obšírně informovali v letošním květnovém vydání Komunální techniky.
více ...

Enviromentální politika Seco group, a.s.

Enviromentální politika Seco group, a.s. Společnost je výrobcem odlitků z litiny a malé zemědělské mechanizace. Dlouhodobě využívá k řízení certifikovaného systému managementu jakosti. Vedení společnosti si je vědomo rizik vyplývajících z činnosti organizace, a proto klade na oblast životního prostředí značný důraz. Záměrem společnosti je vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky šetrné k životnímu prostředí.
více ...

Jak pečovat o trávník?

Jak pečovat o trávník? Přinášíme Vám několik důležitých rad, které Vám pomohou při péči o vaše travnaté plochy. Rady a tipy jsou rozděleny podle ročních období. S blížícím se létem je potřeba sledovat hlavně teplotu - právě podle ní si určíme, o kolik zkrátíme porost trávníku. Proto neváhejte a čtěte, času není nazbyt a příroda nikdy nespí.
více ...

Infolinka: 800 408 999
web: www.seco-traktory.cz