Archív novinek Seco-traktory.cz

Přijeďte za námi do Velkých Bílovic.

Přijeďte za námi do Velkých Bílovic. Pozvánka na den otevřených dveří do Velkých Bílovic.
více ...

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří Náš dealer Tomáš Dvořák Vás zve na den otevřených dveří, který se koná dne 21.10.2016 v prodejně Benešov. Možnost vyzkoušení traktorů v akci. Srdečně Vás zveme.
více ...

Burza Držkov 26.6.2016 od 7 - 13 hodin

Zahdní technika Tomáš pro Vás připravila dne .. na známé burze v Držkově předváděcí akci zahradních traktorů od českého výrobce Seco Jičín. Přijďte se podívat. Akce začíná od 7 do 13 hodin.
více ...

AGROCAR - DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na ”DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 16.- 19.6.2016", které pořádáme u příležitosti 20-ti letého výročí založení společnosti AGROCAR s.r.o. a otevření nového prodejního a servisního střediska zahradní, lesní a komunální techniky ve Frenštátě pod Radhoštěm.
více ...

Pozvánka na den zahradních traktorů s ukázkou sečení a mulčování

Srdečně Vás zveme k vyzkoušení zahradních traktorů české výroby SECO a dále traktorů STIGA v sobotu 14.5.2016 v Palkovicích na sjezdovce
více ...

Pozvánka na výstavu a prezentaci českých zahradních traktorů

Srdečně Vás zveme k praktickému vyzkoušení zahradních a komunálních traktorů jičínské firmy SECO při sečení i mulčování a také na výstavu sortimentu ostatních značek 13.-14. května 2016 od 9 hodin.
více ...

Pozvánka na Oblastní kolo jízdy zručnosti s traktorem a s vlekem

Přijďte se podívat ve čtvrtek 19. května 2016 v Hlušicích
více ...

POZVÁNKA NA PRODEJNÍ A VÝSTAVNÍ DNY AGRICO 2016

Dovolujeme si Vás pozvat na již 14.ročník PRODEJNÍCH A VÝSTAVNÍCH DNŮ AGRICO 27. a. 28.dubna.
více ...

Předváděcí akce na burze v Držkově

Zahradní technika Tomáš - Semily Vás zve na předváděcí akci našich zahradních traktorů SECO.
více ...

EXPOZICE NA VELETRHU TECHAGRO BRNO

SRDEČNĚ VÁS ZVEME K NÁVŠTĚVĚ NAŠÍ VÝSTAVNÍ EXPOZICE NA VELETRHU TECHAGRO BRNO VE DNECH 3.–7. 4. 2016. NAJDETE NÁS NA VOLNÉ PLOŠE U PAVILONU Z.
více ...

17.VÝSTAVA A PŘEDVÁDĚNÍ zahradní a komunální techniky

17.VÝSTAVA A PŘEDVÁDĚNÍ zahradní a komunální techniky v areálu firmy AGROZETCENTRUM U LETIŠTĚ (Regnerova ul. 142O),MLADÁ BOLESLAV. Sobota 30. 4. 2016 9.00 - 14.00 hod.
více ...

Prezentace techniky vyráběné v SG Jičín

Prezentace techniky vyráběné v SG Jičín Prezentace techniky vyráběné v SG Jičín u příležitosti soutěže základních škol "Já už to znám, umím...", kterou SŠTŘ Nový Bydžov pořádá dne 4. prosince 2015 v areálu dílen SŠTŘ v Hlušicích.
více ...

Den zahradních traktorů - II. ročník


více ...

Den techniky pro pěstitele zeleniny a brambor

Den techniky pro pěstitele zeleniny a brambor V prvním květnovém týdnu tohoto roku se v Semicích, v okrese Nymburk, uskuteční Den techniky pro pěstitele zeleniny a brambor. Zastavte se za námi, budete-li mít cestu kolem, rádi Vás uvidíme...
více ...

Na výstavě květin představíme naše stroje

Na výstavě květin představíme naše stroje V Chotovinách poblíž Tábora proběhne na začátku května tradiční výstavy květin. Její součástí bude i prodejní prezentace našich strojů. Těšit se můžete na kompletní sadu traktorů Goliath, Starjet, Challange, Crossjet a Panther.
více ...

Krkonošský veletrh proběhne na začátku května

Krkonošský veletrh proběhne na začátku května Jestli pak už víte, co budete dělat během prvních květnových dnů? Ne? Tak hned, jak políbíte své drahé pod rozkvetlým stromem, vyrazte do Krkonošský veletrh do Trutnova. Na zdejších veletrzích se mimo jiné potkáte i s našimi stroji...
více ...

Prodejní a výstavní dny

Prodejní a výstavní dny Poslední dva dubnové dny budou v areálu společnosti Agrico v Týništi nad Orlicí zasvěceny zemědělské a komunální technice. U toho nemůžeme chybět. A co vy?...
více ...

Vyhrajte týdenní zapůjčení Starjetu

Vyhrajte týdenní zapůjčení Starjetu Zahrady a parky se pomalu probouzejí k životu a žádají si naši pozornost. Kde má však člověk vzít na všechny potřebné úpravy čas? Máme pro Vás dokonalé řešení - zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte zapůjčení skvělého zahradního traktoru Starjet od společnosti Seco, který se o vše postará.
více ...

Přijeďte za námi do Palkovic

Přijeďte za námi do Palkovic Rádi bychom vás pozvali na 3. ročník Dnu zahradních traktorů, který se koná 14. 5. od 9 do 17 h v lyžařském areálu Palkovice. Přijďte si vyzkoušet naše stroje v těch nejnáročnějších podmínkách. Nabídneme Vám ukázku toho, co umí náš Challenge, Starjet nové generace, Panther, Crossjet i Goliath. Akci pořádáme ve spolupráci s naším prodejcem Janem Foldynou, jehož prodejnu naleznete na adrese Baška 41, 739 01 Baška.
více ...

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří Dovolujeme si vás pozvat na "Den otevřených dveří" ve středu 14.9.2016 od 10 hodin v areálu prodejny v průmyslové zóně Bobrky. Občerstvení zajištěno. Těšíme se na vás...
více ...

Tisková zpráva: Seco GROUP hlásí růst prodejů malotraktorů

Tisková zpráva: Seco GROUP hlásí růst prodejů malotraktorů Celkový obrat 455 milionů korun zaznamenala v roce 2013 podle předběžných výsledků strojírenská divize společnosti Seco GROUP v Jičíně. Oproti předloňským 440 milionům to je nárůst o téměř 3,5 procenta. Další více než 3procentní navýšení celkových tržeb na hranici 470 milionů korun očekává přední český výrobce malotraktorů pro zahradní, parkovou a komunální údržbu v roce 2014.
více ...

Pohonné jednotky pro náročné aplikace

Pohonné jednotky pro náročné aplikace Pro každodenní profesionální nasazení v komunální sféře a dalších oborech vyvinula společnost Briggs & Stratton vzduchem chlazené benzínové motory VANGUARD. Kromě dlouhé životnosti se vyznačují také výborným poměrem výkonu ke spotřebě paliva.
více ...

Nevíte, kde lze sehnat naše výrobky? Prohlédněte si seznam našich prodejců...

Nevíte, kde lze sehnat naše výrobky? Prohlédněte si seznam našich prodejců... Chcete vědět, kde všude lze koupit naše traktory? Naše dealery najdete ve všech čtrnácti krajích České republiky a stroje se značkou SECO jsou k dostání i na Slovensku. Přinášíme Vám seznam všech prodejců, u kterých jsou naše stroje k dostání.
více ...

Mulčery do těch nejnáročnějších podmínek

Mulčery do těch nejnáročnějších podmínek V květnu loňského roku uvedla na trh jičínská společnost Seco GROUP nový model mulčovacího traktoru Goliath. Konstrukce stroje vychází z osvědčeného modelu Crossjet, ale Goliath je vybaven modernějšími technickými prvky. Uživatelé si mohou vybrat ze dvou typů s pracovním záběrem 92 nebo 110 cm. Speciální komunální mulčer s pohonem 4 x 4 je určen pro občasnou i pravidelnou údržbu těch nejhůře dostupných ploch.
více ...

Goliath - výrazná úspora při údržbě zeleně

Goliath - výrazná úspora při údržbě zeleně V červnu 2013 zakoupil Daniel Lukáč ve slovenském Prešově stroj Seco Group Goliath s žacím ústrojím s pracovním záběrem 92 cm. Jeho základním požadavkem bylo sekání trávy a v začátcích i občasných náletových dřevin na pozemcích 15 fotovoltaických elektráren po celém Slovensku. V první sezóně stihl v druhé polovině loňského roku ovšem jen dvě seče. Od června do listopadu 2013 tedy pan Lukáč na traktoru natočil 300 motohodin.
více ...

TEST Starjet AJ 102-22: Zelený stroj od zlatých rukou

TEST Starjet AJ 102-22: Zelený stroj od zlatých rukou Časopis Komunální technika se ve svém zářijovém čísla rozhodl otestovat jeden z našich výrobků.O tom, jak obstál, se dočtete v následující recenzi: O jejích současných aktivitách včetně uvedení letošní novinky v podobě mulčovacího traktoru Goliath na trh jsme naposledy obšírně informovali v letošním květnovém vydání Komunální techniky.
více ...

Enviromentální politika Seco group, a.s.

Enviromentální politika Seco group, a.s. Společnost je výrobcem odlitků z litiny a malé zemědělské mechanizace. Dlouhodobě využívá k řízení certifikovaného systému managementu jakosti. Vedení společnosti si je vědomo rizik vyplývajících z činnosti organizace, a proto klade na oblast životního prostředí značný důraz. Záměrem společnosti je vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky šetrné k životnímu prostředí.
více ...

Seco - Moderna podpořená tradicí

Seco - Moderna podpořená tradicí Hned trojici pádných důvodů k oslavám má letos akciová společnost Seco GROUP, tradiční český výrobce a významný exportér žací techniky. Kromě dvou výročí podnik rozšířil svůj sortiment o unikátní mulčovací traktor nové koncepce Goliath. Takže je čas otevřít šampaňské a trochu se poohlédnout zpět.
více ...

Jak pečovat o trávník?

Jak pečovat o trávník? Přinášíme Vám několik důležitých rad, které Vám pomohou při péči o vaše travnaté plochy. Rady a tipy jsou rozděleny podle ročních období. S blížícím se létem je potřeba sledovat hlavně teplotu - právě podle ní si určíme, o kolik zkrátíme porost trávníku. Proto neváhejte a čtěte, času není nazbyt a příroda nikdy nespí.
více ...

Infolinka: 800 408 999
web: www.seco-traktory.cz