Český zahradní traktor do české obce

Publikováno: 30. 03. 2021

ČESKÝ ZAHRADNÍ TRAKTOR DO ČESKÉ OBCE

Sháníte techniku pro zajištění kompletní péče o obecní pozemky? Zahradní traktory a komunální mulčery SECO se stanou vašimi oblíbenými celoročními pomocníky. Díky široké nabídce příslušenství se hravě postarají o malé i velké plochy, chodníky a komunikace. Můžete se spolehnout, že vás nikdy nenechají ve štychu. 

CO DĚLÁ SECO TRAKTORY VÝJIMEČNÉ?

Na českém trhu jistě narazíte na mnoho výrobců a značek zahradní techniky. Proč byste měli zvolit právě SECO traktory? Pojďme se jim trochu podívat pod kapotu:

  1. Jedná se o ryze české výrobky. Veškeré stroje jsou vyráběny a testovány v Jičíně a dělaly je šikovné české ručičky. O jejich kvalitě není pochyb. 

  2. Posekat nízký porost zvládne každý traktor. SECO traktory však vynikají především při sečení a sběru přerostlé trávy a to i u nepravidelně udržovaných ploch. Poradí si také s odklízením sněhu a dalšími nástrahami, které vás mohou během roku zaskočit.

  3. Výrobce klade důraz na precizní zpracování všech součástek a jejich zaručenou spolehlivost i při dlouhodobé zátěži.

  4. Rozsáhlá distribuční síť prodejců SECO traktorů vám zaručí jejich snadnou dostupnost.

  5. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, potěší vás příznivá cena náhradních dílů.

 

! A NYNÍ TO HLAVNÍ !

Společnost SECO připravila akci
na nákup zahradních traktorů řady Starjet P4 a vyšší.

6% sleva platí pro města a obce registrované ve SMOČR. 

 

LZE KOUPIT TRAKTOR VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ BEZ RIZIKA?

Stačí využít rozsáhlých služeb, které poskytuje autorizovaná prodejní a servisní síť:

  1. Ochotní a vyškolení prodejci přijedou shlédnout vaše pozemky. Svědomitě vyhodnotí vaše potřeby a doporučí nejvhodnější model.

  2. Pokud váháte, můžete si sjednat nezávazné předvedení vybraného modelu SECO traktoru přímo u vás v obci a u této příležitosti se doptat na vše, co vás bude zajímat. 

  3. Vámi zvolený model dovezou přímo na místo, předvedou jeho schopnosti a zaškolí obsluhu.

  4. Máte jasno o modelu traktoru a zvažujete příslušenství? Vyzkoušejte online konfigurátor, který vám nabídne vhodné doplňky a rovnou vypočítá celkovou cenu vaší poptávky. 

 

Dejte hlavy dohromady a začněte vybírat svého obecního pomocníka ještě dnes, ať nepromeškáte tuto jedinečnou příležitost.