SECO - zahradní traktory pro každého

Dobrý den pane řediteli,

        Dovoluji si Vám, alespoň touto formou, vyjádřit velké poděkování za Váš vstřícný přístup při řešení mé nelehké životní situace.

        Teprve nyní, po sekací sezóně, pořádně oceňuji, jak velkým přínosem je pro mě zahradní traktor SECO STARJET a s radostí a úsměvem na tváři vzpomínám, jak jsem na začátku letošního roku zahradní traktor vybíral. Každým použitím Vašeho traktoru se ujišťuji o naprosto správné volbě.

        Na jaře letošního roku, kdy jsem s výběrem zahradního traktoru začal, jsem netušil, jaký obtížný úkol to bude, vybrat zahradní traktor na sečení trávy, který bych mohl ovládat jen rukama. Jsem po úraze, kdy jsem byl jako cyklista sražen automobilem, a mám omezenou hybnost nohou, a tak i běžné sečení trávy sekačkou, je nemožné.

        Při výběru zahradního traktoru jsem se zaměřil na všechny značky dostupné na českém trhu. Žádný z prodejců však neuměl vyřešti ovládání traktoru rukama tak, jak to mám uzpůsobené v osobním automobilu. Oslovil jsem Vaši firmu SECO v Jičíně, které má bohaté zkušenosti s výrobou zahradních traktorů, zda se již s podobným požadavkem na ovládání traktoru rukama nesetkali.

        Ještě jednou Vám upřímně děkuji za Vaše řešení při úpravě traktoru, které mi nyní umožňuje řízení a ovládání běžného zahradního traktoru. Z Vaší strany šlo o velmi vstřícné osobní přijetí u Vás ve firmě. I možnost podílet se na konkrétních úpravách traktoru tak, aby mě to nejvíce, vzhledem k mému pohybovému omezení, vyhovovalo. Úžasné!!!

        Mám díky Vám plně funkční zahradní traktor, upravený přímo výrobcem traktorů SECO a jsem s jeho ovládáním nadmíru spokojený. Ruční ovládání mi vyhovuje hlavně díky tomu, že jsem se na této úpravě mohl sám podílet a ,,říci si co a jak ". A hlavně mohu konečně zase sám sekat trávník. Úžasný pocit pro každého, kdo nemůže za sekačkou chodit.

        V současné době na trhu není žádný zahradní traktor, který by byl takto upraven, nebo by alespoň výrobce s takovou upravou počítal. Rád bych dal tímto na vědomí všem, kteří mají podobný pohybový problém jak já, že firma SECO v Jičíně, již má s takovou úpravou zkušenosti a mají vstřícný, konstruktivní a individuální přístup k zákazníkovi.

                       S pozdravem a úctou Miroslav Brzek, Hradec Králové