Reference


Prodáváme do celého světa
Ročně vyrobíme přibližně 8 500 zahradních traktorů a travních mulčerů. Hlavními trhy jsou Česká republika, Německo a Francie. Prodáváme je ale i ve více než dvaceti dalších zemích, například v Itálii, Belgii, Rakousku, Slovensku, Rusku, Číně, Austrálii nebo na Novém Zélandu.


Máme vlastní vývoj a výrobu
V Jičíně máme vlastní špičkově vybavené vývojové centrum a rovněž výrobu klíčových komponentů. Základem naší strategie je používání technicky vyspělých řešení, která plně respektují potřeby a praktické zkušenosti našich zákazníků.


Naše produkty milují nároční uživatelé
Naši zákazníci oceňují kvalitu a životnost našich strojů a také možnosti variabilního dovybavení všech modelů, které dohromady činí sedmdesát různých provedení.


Starjet je naše hvězda
Starjet je nejrozšířenějším traktorem používaným v Česku na údržbu sportovních areálů. Denně pečuje o více než tisíc fotbalových hřišť v čele s kluby 1. fotbalové ligy.


Starjet jde do dobrých rukou
Na zahradní traktor Starjet se spoléhají i známé české osobnosti.


Prodej i servis na jednom místě
Tam, kde naše stroje koupíte, tam je můžete i servisovat. Pokud potřebujete servisovat jinde, není problém. Rádi vám stroj i vyzvedneme a znovu vrátíme po údržbě tam, kde budete potřebovat.