Blog

Loncin – asijská jednička mezi výrobci malých benzinových motorů

Mnoha lety otestované kvalitní malé čínské benzinové motory Loncin pohánějí i SECO zahradní traktory. Jak jsme dospěli k tomuto rozhodnutí? Prozradíme ve článku.

Představujeme Vám Loncin Holdings, Ltd, firmu, která je největším čínským výrobcem malých motorů do zahradní techniky s roční produkcí 5 milionů ks. V neposlední řadě je také velmi úspěšným producentem jednostopých vozidel, který vyrábí komponenty i kompletní motocykly pro renomované evropské značky.

Největšími odběrateli motorů Loncin jsou výrobci sekaček, zahradních traktorů, motorových člunů a věhlasný výrobce motocyklů, firma BMW Motorrad.

Loncin je první čínskou značkou, která se se svými silničními speciály zúčastnila MotoGP.

Po pozitivních ohlasech a skvělých zkušenostech našich zahraničních obchodních partnerů i zákazníků jsme se rozhodli, že motory značky Loncin představíme i na našem tuzemském trhu. Motory Loncin jsou pověstné svou kvalitou, nenáročným provozem a skvělým poměrem cena vs. užitná hodnota. Za dobu delší než 12 roků co dodáváme zahraničním zákazníkům naše zahradní traktory SECO, jsme si díky kvalitě a výborné pověsti značky Loncin vybudovali širokou síť několika desítek tisíc spokojených uživatelů.

Věříme, že ke značce Loncin budete přistupovat bez jakýchkoliv předsudků a nadále budete vkládat veškerou důvěru do našich rukou. Spokojený zákazník pro nás zůstává naprostou prioritou.

Váš tým SECO