O nás

Jsme SECO

Významný český výrobce zahradních traktorů a mulčerů. Stojí za námi přes
30 let tvrdé dřiny. Sázíme na českou preciznost a vynalézavost.

Z jičínského závodu dovážíme stroje do celého světa.

Záruka kvality

Výrobu traktorů máme zmapovanou a vyladěnou do posledního šroubku. Všem našim klientům proto poskytujeme 5letou záruku (max. 650 motohodin). Nezapomeňte si o ni požádat.

Zahradní traktory SECO splňují normy ISO 9001 a ISO 14001. O jejich funkčnost se staráme po celou dobu životnosti. Precizní servis najdete na více než 70 místech po celé ČR. Prodejem naše péče teprve začíná.

Osvědčení o zpětném odběru

Fungujeme
spolehlivě – v době záruky stačí zavolat smluvní
servis a my už se
o vše postaráme

Kontaktujte nás

Napište nám na info@seco-traktory.cz
nebo prostřednictvím formuláře.

Seco Industries, s.r.o.

Společnost je vedená pod spisovou značkou C 49108 u Krajského soudu v Hradci Králové.

Jungmannova 11, 506 01 Jičín, Česká republika
IČ 05391423
DIČ CZ05391423

Telefon: +420 493 500 110
E-mail: info@seco-traktory.cz

Kontaktní formulář

Zahraniční distributoři

Dovážíme do zemí EU, Austrálie, Nového Zélandu, USA, Číny, Ruska nebo např. Jižní Koreje. Naše stroje pracují na všech kontinentech kromě Antarktidy. 

Významným zahraničním distributorům umožňujeme dodávky strojů v rámci OEM (Original Equipment Manufacturer) pod jejich značkami jako jsou např. EFCO, BLIZZARD, STAUB, HERKULES, MASTER YARD, CAIMAN, OLEO-MAC, CEDRUS, BENASSI, MASPORT, BOYO a další.

Vlastní vývoj a výroba

Sázíme na šikovné české ručičky! V Jičíně máme špičkově vybavené vývojové centrum i výrobu klíčových komponentů našich traktorů.

Pro náročné uživatele

Uspokojíme všechny požadavky. Naši zákazníci oceňují kvalitu a životnost strojů i možnost variabilního dovybavení všech modelů.

Pro váš specifický terén

Spolupracujeme jen s ověřenými prodejci, kteří vám dokážou odborně a především dobře poradit s výběrem ideálního stroje vhodného pro váš terén.

Celosvětový export

Působíme v ČR i zahraničí. Každý rok vyrobíme přes 17 000 zahradních SECO traktorů. Hlavními trhy jsou ČR, Německo a Francie.