Poradíme, přivezeme

Každý zahradní SECO traktor má mít správného majitele. Proto společně probereme vaše potřeby, zhodnotíme terén a vybereme favorita. Toho vám přivezeme ukázat až domů.

Předvedeme, zaškolíme

Teď už zbývá jen stroj otestovat a zjistit, co všechno dokáže. Osobně vám předvedeme, jak se traktor ovládá a s čím vším vám může pomoci. Líbí se vám to? Pak máte vybráno.

Navštivte náš

YOUTUBE KANÁL

Mrkněte na práci zahradních traktorů v terénu. Zjistěte co dovedou a jak o ně správně pečovat.

Silniční sada pro provoz na komunikacích

Vyřešte problémy s legislativou jednou provždy. Pořiďte zahradnímu traktoru silniční sadu, ať můžete odhrnovat sníh, zametat, solit, sypat drť i přejíždět po komunikacích bez omezení.  

Díky silniční sadě můžete přihlásit zahradní či komunální traktor na městském úřadě jako pracovní stroj, vybavit ho RZ a uhradit zákonné pojištění odpovědnosti. Po přihlášení stroje už vás nečekají žádné další povinnosti jako jsou technické kontroly či emise. 

Využijte jedinečnou silniční sadu k SECO zahradním  traktorům, kterou svým klientům nabízíme jako první v České republice.

Doporučení dle typu pozemku

Vlastní vývoj a výroba

Sázíme na šikovné české ručičky! V Jičíně máme špičkově vybavené vývojové centrum i výrobu klíčových komponentů našich traktorů.

Pro náročné uživatele

Uspokojíme všechny požadavky. Naši zákazníci oceňují kvalitu a životnost strojů i možnost variabilního dovybavení všech modelů.

Pro váš specifický terén

Spolupracujeme jen s ověřenými prodejci, kteří vám dokážou odborně a především dobře poradit s výběrem ideálního stroje vhodného pro váš terén.

Celosvětový export

Působíme v ČR i zahraničí. Každý rok vyrobíme přes 17 000 zahradních SECO traktorů. Hlavními trhy jsou ČR, Německo a Francie.