Blog

MDA RIDE, charitativní jízda na pomoc lidem se svalovou dystrofií

MDA RIDE, charitativní jízda na pomoc lidem se svalovou dystrofií

Akci, kterou každoročně pořádá organizace MDA RIDE pro lidi se svalovou dystrofií, si nenecháme ujít ani letos. Již 15. ročník se bude konat 10. června na Václavském náměstí. Přijďte se podívat na motocykly všech velikostí a značek, poslechnout si skvělou muziku a přispět ke šťastnějšímu životu lidem, kteří se s ním musí rvát.

Otevřená akce s otevřeným srdcem
“Jedeme v tom s vámi”, slogan, který zde nabývá opravdového významu. Václavské náměstí se 10. června 2023 promění v oázu sounáležitosti, porozumění a podpory. Nablýskané motocykly na svých kolech přivezou trochu naděje v lepší zítřky pro ty, kteří každý den bojují s nepřízní osudu. Kapely písněmi rozvibrují pozitivního ducha a všichni přítomní návštěvníci vytvoří nezapomenutelnou atmosféru. Buďte u toho i vy.

Charitativní vyjížďka motocyklů se ani letos neobejde bez Seco podpory. Jako každý rok posíláme na pomoc lidem se svalovou dystrofií finanční dar. Pokud máte možnost, pomozte i vy. Přijďte se pokochat motorkami, užít si pohodovou atmosféru a třeba i přispět drobným finančním obnosem. Až budete brouzdat po Václavském náměstí, nezapomeňte nás přijít pozdravit. Těšíme se na vás.

Harmonogram a ostatní informace se dočtete na webových stránkách MDA RIDE.