Blog

Mulčery pro těžko dostupné plochy

Hledáte, googlíte, zkoumáte a ne a ne najít ten správný stroj na údržbu vašeho pozemku. Ten nemá dostatečný výkon na posekání vysoké trávy, ten nevyjede kopec, ten se nedostane to všech spletitých zákoutí… S veškerým organickým materiálem na vaší zahradě či pozemku si poradí SECO mulčery z řady GOLIATH a CROSSJET.

Vyberte si ten správný. Poradíme vám. 

Crossjet pro těžko přístupná místa

Je na vašem pozemku strmý sráz? Sáhněte po některém ze strojů z řady CROSSJET. Díky robustní konstrukci s nízkým těžištěm, profesionálnímu motoru, pohonu všech kol a uzávěrce diferenciálu se lehce dostane i do jinak obtížně přístupných míst. Mulčery CROSSJET jsou ideálními pomocníky pro občasné mulčování všech neudržovaných pozemků.

Goliath, expert na vysokou trávu a keře

SECO mulčery z řady Goliath nezastaví žádný organický materiál, který se vám vloudí na pozemek u chalupy, nebo zahradu. Výkon motoru Kawasaki mulčeru GOLIATH 4×4 posouvá možnosti mulčování na vyšší úroveň. Posekejte keře, nálety i vysoký porost. Na výběr máte ze 3 typů žacího ústrojí o šířce 92 cm, 110 cm nebo 132 cm. Díky nové ergonomii máte veškeré ovládání stroje dosah ruky. Nenechte tento úžasný zahradní mulčer zahálet. Přikupte mu příslušenství a využívejte ho po celý rok.

Stále ještě váháte s výběrem? Zastavte se v některé z prodejen. Naši distributoři vám vše ochotně vysvětlí, poradí s výběrem a zahradní stroj předvedou. Těšíme se na vás.