Blog

Novinka SECO MP 122D

Výrobce zahradních traktorů SECO uvádí na trh novinku, určenou zejména pro komunální sféru. Profesionální žací traktor SECO MP 122D je vhodný pro občasné i každodenní sekání travnatých ploch ve městech a obcích. Jeho výhodou je vysoká výkonnost navzdory kompaktním rozměrům a především nízká hmotnost, která umožní bezproblémovou údržbu fotbalových hřišť bez nadměrné zátěže trávníku. Promyšlená konstrukce traktoru zajišťuje příkladnou manévrovatelnost a použité komponenty zaručí vysokou životnost. Údržba travnatých ploch tímto strojem se výrazně zrychlí a vynaložené náklady se sníží.

Traktor SECO MP 122D nabízí vysoký uživatelský komfort, důmyslnou ergonomii a vynikající výhled na sečenou plochu. Disponuje spolehlivým dieselovým, kapalinou chlazeným tříválcovým motorem, jenž umožňuje zvýšenou rychlost stroje při přejezdech (až 20 km/h) a zaručuje trvale nízkou spotřebu paliva. Sběrný koš o objemu 600 l lze zdvihnout až do výšky 1990 mm a vyklopit v jakékoliv poloze. Stroj je vybaven hydraulickou uzávěrkou diferenciálu, certifikovaným bezpečnostním rámem ROPS a na přání i sadou pro pohyb na veřejných komunikacích.

Ryze česká společnost SECO s výrobním závodem v Jičíně se téměř 30 let zaměřuje na výrobu zahradních traktorů a speciálních svahových mulčerů a jejich příslušenství. Pod stávajícím názvem SECO navazuje na tradici společnosti vyrábějící hospodářské stroje již od roku 1888. Bohaté zkušenosti, důraz na kvalitu a nejmodernější technologie dělají z firmy dominantního výrobce zahradních traktorů v ČR. Významnou část své produkce vyváží do zahraničí.