Reference

Reference: Ing. Hana Jirků – soukromý uživatel

Dříve jsem se při sekání svého hektarového pozemku s členitým terénem u Kácova docela trápila. Traktůrek jiné značky prostě nezvládal.

Naštěstí mi pan Martin Šíbl doporučil traktor STARJET P6 s větším výkonem a ten se stal mým nepostradatelným pomocníkem. Oceňuji, že se jedná o český výrobek, a s hrdostí tak podporuji domácí produkci.

Ovládání traktoru STARJET P6 je neuvěřitelně snadné. Stačí nastartovat a jít na to! Velké díky patří i prodejci panu Vaňkovi, který mi stroj předal a trpělivě se mnou prošel veškeré funkce. Díky jeho ochotě a vstřícnosti jsem se s traktorem rychle seznámila.

Traktor je plný chytrých vychytávek, které usnadňují jeho používání. Například průhled do nádrže, díky tomu vždy vím, kolik zbývá benzínu. Naprosto jednoduchá věc, která se neporouchá, pro mě geniální. Nebo rámeček u čidla sběrného koše, který snadno umožňuje vyřadit čidlo a mulčovat bez koše jednoduchým zasunutím mince. V neposlední řadě velký otvor nádrže, dolévání benzínu je díky tomu hračka.

Traktor si bez problémů poradí se svažitým a členitým terénem. Hravě zvládnu posekat jak nízkou trávu u domu, tak i divočejší porost v zadní části pozemku. Při sekání na členitém terénu se mi osvědčil i výstupek na volantu, který usnadňuje časté zatáčení.  

 Se službami SECO mám jen ty nejlepší zkušenosti. Během používání jsem se nikdy nesetkala s žádnou závadou, traktor je prostě spolehlivý. I když jsem velká fanynka modré barvy, červený traktor Starjet P6 bych nevyměnila za nic na světě!

Ing. Hana Jirků – soukromý uživatel

Vaše konfigurace

Chci ho vidět osobně

Tištěný katalog