Reference

Reference: Karel Abraham – český motocyklový závodník

V dnešní době je snadné si na internetu udělat průzkum a vybrat si to nejlepší. A právě to jsem udělal, když jsem hledal traktor pro svou zahradu. S milým překvapením jsem zjistil, že české traktory Seco patří k absolutní špičce na trhu.

Moje první interakce s firmou SECO byla telefonická konzultace s odborníkem, během které jsme rychle upřesnili výběr. Následně jsem se jel na traktor osobně podívat a po krátké konzultaci bylo jasné, který model je pro mě ideální. Traktor (doplnit model, pan Karel poprosil o ověření u Martina) jsem měl doma během pár dní.

S traktorem sekám cca 1000 m² u svého domu v Brně. Část zahrady, určená pro děti, má krásně udržovaný anglický trávník. Zbytek zahrady, i když je zde také trávník, není už tak dokonale opečovávaný. Kvůli členitému terénu a prudkému svahu byla tak čtyřkolka nutností. Také uvažuji o pořízení vozíku. K druhému konci zahrady, zvlášť přes zmíněný svah, není dobrý přístup, takže by se hodil.

Traktůrek je pohodlný, vypadá skvěle a nic mi na něm nechybí. Kdykoliv jsem měl nějakou otázku, vyřešili jsme ji po telefonu. Pokud šlo o servis, přijeli si pro traktůrek a následně ho zase dovezli zpět. To asi mluví za vše.

Za mě je vše na jedničku, jsem nadmíru spokojen. Z mého pohledu vyniká hlavně kvalita zpracování. Všechno je velmi precizní a za těch pár let jsem s traktorem neměl jedinou technickou závadu. Perfektně funguje, a pro většinu chlapů je sekání zahrady traktůrkem parádní relax. Navíc mám doma dvojčata, která se hádají, kdo bude sekat se mnou. Když jdeme do garáže, syn nedělá nic jiného, než sedí na traktůrku a “řídí”. Traktůrek je tedy nejen skvělý pro údržbu zahrady, ale také zabaví i další členy rodiny!

Karel Abraham – český motocyklový závodník

Vaše konfigurace

Chci ho vidět osobně

Tištěný katalog