Blog

Český zahradní traktor do české obce

ČESKÝ ZAHRADNÍ TRAKTOR DO ČESKÉ OBCE

Sháníte techniku pro zajištění kompletní péče o obecní pozemky? Zahradní traktory a komunální mulčery SECO se stanou vašimi oblíbenými celoročními pomocníky. Díky široké nabídce příslušenství se hravě postarají o malé i velké plochy, chodníky a komunikace. Můžete se spolehnout, že vás nikdy nenechají ve štychu.

CO DĚLÁ SECO TRAKTORY VÝJIMEČNÉ?

Na českém trhu jistě narazíte na mnoho výrobců a značek zahradní techniky. Proč byste měli zvolit právě SECO traktory? Pojďme se jim trochu podívat pod kapotu:

  1. Jedná se o ryze české výrobky. Veškeré stroje jsou vyráběny a testovány v Jičíně a dělaly je šikovné české ručičky. O jejich kvalitě není pochyb.
  2. Posekat nízký porost zvládne každý traktor. SECO traktory však vynikají především při sečení a sběru přerostlé trávy a to i u nepravidelně udržovaných ploch. Poradí si také s odklízením sněhu a dalšími nástrahami, které vás mohou během roku zaskočit.
  3. Výrobce klade důraz na precizní zpracování všech součástek a jejich zaručenou spolehlivost i při dlouhodobé zátěži.
  4. Rozsáhlá distribuční síť prodejců SECO traktorů vám zaručí jejich snadnou dostupnost.
  5. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, potěší vás příznivá cena náhradních dílů.

 

LZE KOUPIT TRAKTOR VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ BEZ RIZIKA?

Stačí využít rozsáhlých služeb, které poskytuje autorizovaná prodejní a servisní síť:

  1. Ochotní a vyškolení prodejci přijedou shlédnout vaše pozemky. Svědomitě vyhodnotí vaše potřeby a doporučí nejvhodnější model.
  2. Pokud váháte, můžete si sjednat nezávazné předvedení vybraného modelu SECO traktoru přímo u vás v obci a u této příležitosti se doptat na vše, co vás bude zajímat.
  3. Vámi zvolený model dovezou přímo na místo, předvedou jeho schopnosti a zaškolí obsluhu.
  4. Máte jasno o modelu traktoru a zvažujete příslušenství? Vyzkoušejte online konfigurátor, který vám nabídne vhodné doplňky a rovnou vypočítá celkovou cenu vaší poptávky.

 

Dejte hlavy dohromady a začněte vybírat svého obecního pomocníka ještě dnes, ať nepromeškáte tuto jedinečnou příležitost.