Blog

Odklízí sníh

Dělá Vám vrásky příchod zimy a s ním spojené nepříjemnosti v podobně odklízení sněhu? Máme pro Vás řešení. 

Všechny naše traktory včetně základní řady Challenge jsou připraveny nést shrnovací radlici, což spolu s montáží sněhových řetězů a zadního závaží činí i z našeho nejmenšího modelu šikovného pomocníka vhodného pro zimní údržbu okolo domu.

Pokud však pečujete o větší plochy, nebo bydlíte v oblasti s vyšším spadem sněhu, doporučujeme pořídit některý z traktorů řady Starjet. Jedná se o celkově robustnější stroje a od modelu P4 výše navíc vybavené profesionálními převodovkami. Starjety lze vybavit veškerým aktivním příslušenstvím, jako je sněhová fréza nebo zametací kartáč. Ten díky svému univerzálnímu použití nachází čím dál častější využití zejména na obcích či ve firmách, ale také u domů, kde je nutné dokonale vyčistit dlažbu či příjezdovou cestu.

Vrcholem zimního příslušenství k našim traktorům je sněhová fréza, kterou využijete na odstranění masy těžkého či zmrzlého sněhu. Schopnosti odhozu jsou skutečně impozantní. Frézu dokáží za použití univerzálního nosiče nést všechny traktory Starjet a mulčery Goliath. Pokud k jejímu nesení použijeme stroj s pohonem 4x4 a všechna kola osadíme sněhovými řetězy, výrazně se zvýší použitelnost sestavy i na horách nebo v kopcovitých oblastech.

Velkou výhodou našeho doplňkového příslušenství je jeho využitelnost a velmi rychlá montáž. Traktor může být přestrojený „z léta na zimu“ během několika málo minut.